GSK edycja 3 - Dziękujemy!

Organizatorzy Gorzowskich Spotkań Krótkofalowców bardzo dziękują wszystkim uczestnikom za przybycie i udział w trzeciej edycji tych Spotkań.
GSK3 odwiedziło ponad 200 sympatyków radia i fal radiowych.
Wśród nich sekretariat zanotował 144 osoby posiadające licencje nadawcy, w tym:
92 z SP, 51 z DL i 1 z PA oraz 4 nasłuchowców. Szczególnie dziękujemy za przybycie przedstawicielom Zarządu DARC Distriktu Brandenburgi oraz Zarządów terenowych PZK Poznańskiego OT08 i Zachodniopomorskiego OT14. Chcielibyśmy także gorąco podziękować za obecność Pani Prezes i Dyrektorom firm współorganizujących oraz Dyrektorowi Wydziału Zarządzania Kryzysowego Lubuskiego Urzędu Wojewódzkiego. Imiennie pragniemy podziękować Ryszardowi SP4BBU, który przyjechał do nas z Olsztyna i nie straszna mu była odległość 450 kilometrów.
Gorzowskie Spotkania Krótkofalowców to nie tylko integracja środowiska amatorskiego, ale także promowanie krótkofalarstwa. Próbujemy osiągnąć ten cel przez wspólne prezentowanie osiągnięć amatorów i profesjonalistów. Nowością w tym roku była prezentacja klubów. Stoiska SP1KRF, SP3PJE i Y05 (DARC) potwierdziły, że jest to dobry kierunek promocji.
Informację o GSK3 wyemitowała Telewizja Polska w ogólnopolskim programie TVP INFO, poprzedzając materiał zapowiedzią: „Krótkofalarstwo było, jest i będzie”. Tą samą informację można obejrzeć także na stronie www.tvp.pl/gorzow-wielkopolski w zakładce „Informacje Lubuskie” z dnia 11 maja.
Wszystkich zapraszamy ponownie za rok, w drugą sobotę maja (10 maja 2014r.).

Copyright © 2006-2013 SP3YPR